להביט אל הפארק ממרפסת הדירה המפנקת שלכם – מגשימים חלום בעיר הכי נחשקת בישראל

מחירי הדיור העולים בשנים האחרונות הובילו לאינספור תוכניות ממשלתיות ושינויים רבים בשוק, אך עובדה אחת נותרה יציבה – תל אביב נשארה העיר המבוקשת והפופולארית ביותר. כל מי שרוצה לגור בלב גוש דן, בסמוך למוקדי התעסוקה והבילוי – שואף לגור בתל אביב. שכונת פארק תל אביב, הצמודה לפארק עצום ומרהיב, מציעה את השילוב המושלם בין מגורים במרכז השוקק של ישראל לבין נוף ירוק מהמרפסת בכל בוקר. מה עוד כדאי לדעת על השכונה החדשה? והאם ניתן למצוא דירות במחיר הזדמנות בשכונה הצומחת של תל אביב?

לקום בבוקר, להכין כוס קפה ולהתחיל את היום מול נוף ירוק ופתוח עד קצה האופק. ריצת בוקר קצרה בפארק הצמוד לבניין שלכם כדי להתרענן, ואתם כבר בדרך לעבודה. החיים ליד פארק רחב ידיים, ריאה ירוקה בסביבה עירונית, הם חוויה שאין לה תחליף. מסתבר שעוד ניתן להגשים חלומות כאלו, ואפילו בתל אביב.

פארק תל אביב, השכונה החדשה של תל אביב, נמצאת באזור המתפתח והצומח ביותר של העיר, ומציעה מגורים במיקום מושלם – מצד אחד הזדמנות לגור בתל אביב, ומצד שני בסביבה ירוקה ושופעת צמחיה ופעילות. מה תוכלו למצוא בפארק הסמוך לשכונה? אילו דירות נותרו למכירה בפרויקט? והיכן מסתתרת ההזדמנות לדירה מפנקת מול הפארק בסביבות 2 מיליון שקל?

כולם רוצים לגור בתל אביב – אבל באיזה מחיר ובאיזו איכות חיים?

אין ספק שתל אביב היא העיר המבוקשת והלוהטת ביותר בשוק הדיור של ישראל. ישראלים שרוצים להישאר קרובים למוקדי התעסוקה, הבילוי והתרבות – מחפשים דירה בתל אביב, בשכירות או לרכישה.

למעשה, משפחות רבות נאלצות לוותר על היבטים כמו שטח הדירה, איכות הבנייה וסביבה ירוקה, על מנת לגור בתל אביב. לצד זאת, הביקוש הרב לדירות בעיר הוביל לצמיחה של שכונות בכל רחבי העיר, במחירים שמהווים חלופה שפויה למחירים הנוסקים במרכז העיר. אחד מהאזורים הצומחים ביותר בעיר הוא האזור הדרום מזרחי שלה, בעקבות נוחות הגישה לצירי תנועה מרכזיים ולמרכז העיר, לצד קרבה לפארק מנחם בגין (לשעבר פארק דרום), שמציע עולם ומלואו של טבע ופעילויות.

לכן, משפחות רבות שלא רצו לוותר על איכות חיים, בחרו ב-'פארק תל אביב', השכונה החדשה והיוקרתית של חברת אלעד ישראל מגורים מקבוצת תשובה, שכוללת 8 מגדלים מודרניים ומעוצבים, דירות ברמה גבוהה במיוחד – וכל זאת מול הנוף המרהיב שנובע מהחיבור של פארק מנחם בגין עם פארק אריאל שרון.

מה תוכלו למצוא בפארק הפרוס למרגלות הבניין שלכם?

הקרבה המדהימה לפארק מאפשרת לדיירי 'פארק תל אביב' ליהנות בנוחות מרבית מכל האטרקציות והאפשרויות שמציע הפארק, החל מריצת הבוקר בשבילים המוצלים ועד הבילוי המשפחתי בסופי שבוע. במילים אחרות – אחרי שתעבור לגור ליד הפארק, לא תרצו לעזוב אותו.

שטחו של פארק מנחם בגין הוא 1000 דונם ושטחו של פארק אריאל שרון 8000 דונם. מהחיבור של שני הפארקים נוצר רצף ירוק של 9000 דונם שהוא למעשה הפארק הגדול בתל אביב, בערך פי 3 מסנטרל פארק שבמנהטן. הפארק הגדול כולל מגרשי ספורט ומתקני כושר, שבילים להליכה וריצה, מגרש החלקה לרולרבליידס, שני אגמים מלאכותיים- אחד עם השכרת סירות פדלים ואחד עם מתקן סקי מים בכבלים היחיד בישראל, מדשאות מטופחות, עמדות גריל מוסדרות, פינת חי, מתקני משחק לילדים, השכרת אופניים לכל המשפחה, נסיעה ברכבת לילדים, ועוד.

פארק אריאל שרון, אחת הריאות הירוקות הגדולות במרכז הארץ, המהווה מרכז חינוכי בנושאי מחזור, אקולוגיה, סביבה וטבע. כבר היום ניתן לרכב על אופניים בין שני הפארקים, בשביל העפר העוקב אחרי נחל איילון.

תנופת הבנייה שמכניסה רוח חדשה לשכונות של תל אביב

תנופת הבנייה בתל אביב מתרכזת במקומות בהם יש עתודות קרקע פנויות לבנייה – בעיקר החלק הדרום-מזרחי של העיר, הנחשב בתור שוק הנדל"ן הלוהט באזור. היתרון של שכונת 'פארק תל אביב', מלבד הקרבה המדהימה לפארק, הוא העובדה שמדובר בשכונה חדשה לחלוטין, המורכבת מ-8 בניינים. השכונה החדשה מושכת אליה מאות משפחות ותיקות וצעירות מרחבי העיר והאזור, שרוצות לשדרג את איכות החיים שלהן וליצור לעצמן קהילה חדשה, איכותית ומשגשגת.

עיריית תל-אביב אישרה תוכנית ותקציב לקריית חינוך הכוללת אולם ספורט, גני ילדים ובית ספר יסודי שייבנה במהלך 2019 במקביל לסיום שלבי הפרויקט. זאת בנוסף לפיתוח כללי של האזור, הכולל רחובות מטופחים ותשתית תחבורתית מתוכננת מראש. השטחים הציבוריים של השכונה מתמזגים באופן מופלא אל תוך הפארק הצמוד.

 

לקריאת הכתבה,לחץ כאן.