פרויקט המגדלים בשכונת הארגזים: זינוק של 30% במחירים בשנתיים וחצי

חברת אלעד ישראל מגורים מקבוצת תשובה השיקה את בניית שלב ב' של שכונת "פארק תל אביב" המוקמת בסמוך לפארק מנחם בגין. המחיר ההתחלתי לדירה – 1.93 מיליון שקל, עלייה של 30% לעומת מחירי שלב א'

חברת אלעד ישראל מגורים מקבוצת תשובה השיקה את בניית שלב ב' של שכונת "פארק תל אביב" המוקמת בסמוך לפארק מנחם בגין ושכונות הארגזים ועזרא בעיר. במסגרת שלב ב' יוקמו חמישה בנייני מגורים הכוללים 370 יחידות דיור בהשקעה של כ-500 מיליון שקל. בפתיחת שלב א' של הפרויקט עמד המחיר ההתחלתי לדירה על 1.28 מיליון שקל – ואילו עם פתיחת שלב ב' עומד המחיר ההתחלתי לדירה בפרויקט על 1.93 מיליון שקל – עלייה של כ-30%.

במסגרת שלב ב' ייסלל רחוב משה דיין אשר יחבר את השכונה לדרך השלום ולדרך חיים בר-לב וממנה לכביש 4 ולנתיבי איילון. מועד תחילת האכלוס המשוער – בתוך כ-30 חודשים. עד כה שווקו כ-380 דירות מסך 570 הדירות שייבנו בפרויקט.

בנוסף הציגה החברה את תכנון המתחם הצפוני של השכונה שעתיד לכלול כ-20 בנייני מגורים ומתחם מסחרי בן כ-20 אלף מ"ר. עפ"י נתוני החברה כ-75% מרוכשי הדירות רכשו את הדירה למטרת מגורים.

רונן יפו, מנכ"ל אלעד ישראל, מסר: "לכל אורך שלבי המכירה משך אליו הפרויקט אוכלוסייה איכותית ומשפחות צעירות שביקשו להקים את ביתם בתל אביב במחירים אטרקטיביים. השכונה לא מיצתה עדיין מחצית מהפוטנציאל הגלום בה, ואנחנו רק בשלבים הראשונים של הפיתוח והתחדשות השכונה".

לקריאת הכתבה,לחץ כאן.