חזור ל קריירה בנדל"ן

אודות רי/מקס אושן

ההתחלה שלנו

ההתחלה שלנו בשנת 2012, בה פתחנו את רי/מקס אושן תל אביב ברחוב אבן גבירול 161, סניף אשר התמחה בעיקר במכירת וקניית נכסים בצפון הישן ובמרכז תל אביב. לאחר 4 שנים, פתחנו סניף נוסף, רי/מקס אושן צפון, ברח' אפטר 9 במרכז המסחרי של תוכנית למד. בחודש פברואר 2020, נפתח המשרד השלישי של הקבוצה, רי/מקס אושן דרום, ברחוב משה דיין 2 במגדל כפיר בדרום העיר.

לאורך השנים זכינו בתארים שונים מטעם רי/מקס ישראל: תגלית השנה לשנת 2013, הבטחת השנה של שנת 2017, מערך הגיוס המוביל של הרשת בשנת 2017 וגם בשנת 2019 ואנחנו כדרך קבע חברים במועדוני הזהב היוקרתיים של הרשת.

למה הקמנו את רי/מקס אושן?

החזון שלנו הוא כפול, ואנו עובדים קשה יום יום על מנת להגשימו. מצד אחד מטרתנו היא להשפיע באופן דרמטי על תרבות התיווך בתל אביב. אנו שואפים ליצור חוויית שירות יוצאת דופן עבור לקוחותינו, תוך חתירה מתמדת לרמת מקצוענות גבוהה וחסרת פשרות. אנו מחויבים למוניטין של רי/מקס אושן, ובניית מאגר של לקוחות מרוצים וממליצים!
במקביל, הגאווה האמיתית שלנו היא בניית בית לסוכנים הטובים ביותר. כלומר, יצירת פלטפורמה רבת עוצמה עבור הסוכנים במשרדנו, הכוללת הכשרה והדרכה החל מהיום ראשון, ליווי ותמיכה, סיוע בכל שלבי העסק – החל ביצירת לידים וכלה במשא ומתן – ועוד מרכיבים עליהם ניתן לקרוא בעמודים הבאים.
בסופו של דבר, הסיפוק האמיתי שלנו הוא לראות את הסוכנים שלנו מצליחים, משתכרים היטב, ונהנים מעבודתם.

איפה אנחנו היום?

אנחנו בעיצומו של זינוק קדימה. אנחנו ממשיכים לצמוח ומחזיקים היום שלושה משרדים בתל אביב (אבן גבירול, שיכון ל', מגדל כפיר), עם תכניות להתרחב עוד. את המשרד מובילה היום שירלי ורנר, בסיוע צוות אימוני, ניהולי ואדמיניסטרטיבי מסור ומחויב למטרה!

העתיד שלנו

אנו נמשיך ללא לאות להרחיב את רי/מקס אושן, לגייס עוד סוכנים ולהכשירם, בדרך להפיכת משרדנו למוביל בתל אביב – ולא ננוח עד שיעדינו יושגו. בדרך נמשיך לסייע ללקוחותינו להגשים חלום במכירה או קנייה של נכס, ונמשיך לסייע לסוכנינו להגשים את חלומותיהם העסקיים.
נכון, רי/מקס אושן הינה עסק למטרות רווח ככל עסק, אבל דבר לא מרגש אותנו יותר מההזדמנות העסקית שאנחנו יוצרים עבור אנשים בדיוק כמוך!