חזור ל קריירה בנדל"ן

הפלטפורמה של רי/מקס אושן

מאחר ואתר זה מהווה בעינינו היכרות עם עולם התיווך, חשוב לנו להציג לך את המרכיבים השונים בפלטפורמה של רי/מקס אושן שלדעתנו מבדלים אותנו באופן משמעותי, מול שאר הפלטפורמות הקיימות בתחום זה.

היתרונות שלנו:

רי/מקס אושן – רי/מקס אושן הינו משרד תיווך אשר פעיל בתל אביב החל מינואר 2013 ומקנה לסוכני המשרד את היתרונות הבאים:

 1. ידע וכלי עבודה – כל סוכן אשר מצטרף למשרד, עובר חניכה אינטנסיבית המשלבת בתוכה: קורס     מקצועי, חניכה פנים משרדית ראשונית הכוללת: בחירת אזור התמחות, אומנות המכירה והכרת התוכנות הייחודיות למשרד. בתוך תקופת החניכה סוכנים חדשים מתלווים לסוכנים ותיקים.            מה יוצא לך מזה? יכולת להתמקצע בתחום בפרק זמן קצר יחסית ובניית עסק באופן מקצועי.
 2. לידים– אנו כמשרד דואגים לתת בולטות ולפרסם במדיות רבות ואפקטיביות, ע"מ לייצר פניות של מוכרים וקונים למשרד. הפרסומים שלנו כוללים בין השאר: קידום בבזק, דפי זהב, דפי נחיתה, אתר משרדי, זירת פייסבוק, לינקדין, טוויטר, ערוץ יוטיוב ועוד מה יוצא לך מזה? כל מוכר או קונה שפונים למשרד, מועברים לטיפול סוכן במשרד וזה מעבר למאגר אותו לומד הסוכן לייצר בכוחות עצמו.
 3. הכשרות משלימות– ידע תמיד צריך לשפר ולכן אנו מקיימים מגוון רב של הדרכות שוטפות לסוכני המשרד בנושאים משלימים, כגון היבטים משפטיים של עולם הנדל"ן, ייעוץ משכנתאות, שמאות ועוד. מה יוצא לך מזה? ידע מקיף המאפשר התייחסות עומק לכל צרכי הלקוח, ויכולת להתמודד עם סיטואציות שונות באופן יצירתי – בעיקר בשלבי המשא ומתן.
 4. סימולציות– למידה תיאורטית היא דבר חשוב, אבל לא פעם אנו נתקלים בסיטואציות שונות מול מוכרים וקונים ולכן לפחות אחת לשבוע, מתקיים במשרד תרגול של סימולציות במגוון נושאים המשקפים מצבים בהם הסוכן נתקל במהלך עבודתו השוטפת. מה יוצא לך מזה? תרגול, ידע נוסף וכמובן שיפור מיומנויות – וזאת מתוך התנסויות בזמן אמת הלקוחות ישירות מהשטח.
 5. בקרה יומיומית על העסק שלך ואחת לשבוע בוחנים יחד את יישום תוכנית העבודה שלך ומציבים יעדים לשבוע הקרוב. מה יוצא לך מזה? הכרת מספרי העסק מאפשרת לשפר היכן שצריך ולקדם אותו באופן שוטף ויומיומי.
 6. שיתופי פעולה– אנו מכירים בחשיבות של שיתופי פעולה עם מתווכים נוספים לקידום עסקאות, ולכן אנו משתפים פעולה עם כל גורם הוגן בתחום התיווך, גם מחוץ לרשת רי/מקס. מה יוצא לך מזה? יכולת לביצוע עסקאות מהירות וטובות יותר והגברת סיכוי המכירה של הנכסים שבטיפולך.
 7. מאגר נכסים גדול– אנו מטפלים בעשרות נכסים בבלעדיות ומעצם היותנו משרד שדוגל בשיתוף פעולה, גם לסוכנים חדשים שמתחילים, ישנה האפשרות להביא קונים לנכסים שבטיפול סוכני המשרד והרשת. מה יוצא לך מזה? יכולת לבצע עסקה מהירה, ומציאת התאמות מהירות יותר עבור לקוחותיך.
 8. סוכנים רבים– מכיוון שאנו משרד גדול, אנו עובדים בכל תל אביב. העיר מחולקת למספר אזורים: שכונות עבר הירקון, הצפון הישן, מרכז ולב העיר, דרום. כל אזור מונה מספר סוכנים שפעילים בו. מה יוצא לך מזה? תל אביב היא אומנם עיר אחת, אך מתנהלת בפועל כמו 3 ערים שונות. לך שמורה האפשרות לעבוד בכל אזור אליו יש לך חיבור והכרות. מצב זה מאפשר לך ליהנות מריבוי הסוכנים לצורך תמיכה, סיוע ושיתוף פעולה.
 9. אפשרות לעמלות גבוהות יותר– אצלנו קיימים מספר מסלולי חלוקת עמלות המאפשרים לסוכננו ליהנות מחלוקת עמלות גבוהה יותר – בהתאם למודל העסקי המתאים ביותר לסוכן.                                   מה יוצא לך מזה? יכולת השתכרות גמישה המתגמלת אותך בהתאם להישגים שלך.
 10. בניית צוות – אנו מעודדים סוכנים המטפלים בכמות נכסים גדולה בבלעדיות, לבנות צוות לפי שיקול דעתם. לרוב צוות יכלול סוכן קונים (אחד או יותר) המסייע לסוכן הראשי בניהול זמן, עוזרת אישית לצרכים לוגיסטיים ועוד. מה יוצא לך מזה? בניית תת משרד תחת המשרד הראשי ללא כל עלות נוספת, והרחבת העסק.
 11. בית אמיתי – אנו ברי/מקס אושן לא מאמינים ביחסי "מנהל-סוכן" ומתייחסים לכל סוכן במשרד כאל שותף שווה ואמיתי. אנו מאמינים שמקום עבודה חייב להיות סביבה תומכת ונעימה ואנו מקפידים לא להתחרות בסוכנים שלנו בכך שאיננו מבצעים עסקאות תיווך בעצמנו.
  מה יוצא לך מזה? בעלי משרד שעיסוקם היחיד הינו טיפוח הפלטפורמה של המשרד לקידום העסק שלך, וזאת מתוך שותפות של אינטרסים – עסקיים, כלכליים וחברתיים כאחד.

 

רי/מקס בישראל – רי/מקס הינה רשת התיווך הגדולה בישראל, עם כ-100 משרדים ברחבי הארץ וכ-1,000 סוכנים. רי/מקס אושן מהווה כמובן חלק מרשת רי/מקס הארצית, ועקב כך אנו גאים להציע לך את היתרונות הבאים:
1. מיתוג ופרסום – אף גורם בישראל לא מפרסם בהיקף, בעוצמה או באגרסיביות של רי/מקס. עם לפחות ארבעה קמפיינים כל שנה בערוץ 2 בטלוויזיה, כולל בתכניות הנצפות ביותר, עם פרסום ארצי בעיתונות ונוכחות מסיבית באינטרנט – אין זה פלא שרי/מקס הינה המותג המוביל בתחום התיווך בישראל, ומדורגת ראשונה בסקרי מודעות צרכנים.
מה יוצא לך מזה? מותג גדול מעניק למשתמשים בו מעטפת של ביטחון, עוצמה והיכרות – עובדה הפותחת דלתות רבות ומגבירה משמעותית את כמות הלידים הנכנסים הפוטנציאליים.
2. הדרכה והכשרה – רי/מקס מציעה לסוכניה את קורס התיווך מספר 1 בישראל, "זינוק לעסקים". הקורס מאפשר לרשת להטמיע בקרב סוכניה את שיטות העבודה והטכניקות המובילות בעולם, תוך שימוש בידע הנצבר מתוך מעל 20 שנות ניסיון בישראל ומעל ל-40 שנות ניסיון בעולם.
מה יוצא לך מזה? יתרון איכותי מול כל מתחרה, חשיפה לתכנים ולכלים המתקדמים בעולם, והגאווה שמגיעה יחד עם החתירה למקצוענות.
3. מערכות טכנולוגיות – רי/מקס מפעילה אתר נכסים ישראלי המכיל אלפי נכסים בלעדיים ברחבי הארץ, עם כ-500,000 צפיות בנכסים בחודש. האתר מקודם באופן אגרסיבי במנועי חיפוש ומאפשר תצוגה שובת עין של נכסים. כמו כן מפעילה הרשת אתר אינטרה-נט לשירות הסוכנים, מערכת ניהול קשרי לקוחות מתקדמת, וזירות פעילות בעולם המדיה החברתית.
מה יוצא לך מזה? אמצעי שיווק ייחודי ומבודל לנכסים שלך, חשיפה לאלפי קונים ומתווכים כפתח לשיתוף פעולה, פוטנציאל לאיסוף לידים, יכולת ניהול, מעקב ובקרה אחר הלקוחות שלך, ופוטנציאל למידה עצמאי לשיפור ביצועי העסק.
4. שיתופי פעולה והפניות – הגודל של רי/מקס יוצר עבורך פוטנציאל ייחודי להגברת ההכנסות שלך. האפשרות לבצע הפניית לקוחות לסוכנים בערים אחרות, או קבלת הפניות מסוכנים אחרים, פותחת בפניך אפיקים ליצירת הכנסה פסיבית וקידום קשרי לקוחות – וזאת בנוסף ליכולת לסגור עסקאות רבות יותר באמצעות שיתופי פעולה.
מה יוצא לך מזה? שירות לקוחות מעולה, פוטנציאל להגברת הכנסות, העלאת אחוזי סגירה של עסקאות, ומיקסום של פוטנציאל העסק.

 

רי/מקס העולמית – רי/מקס הינה רשת בינלאומית הפועלת בכ-100 מדינות ברחבי העולם, אשר נוסדה בשנת 1973 בדנוור, קולורדו. ברי/מקס פעילים כיום כ-100,000 סוכנים, ועל אף שאינה הרשת הגדולה בעולם – אף רשת אחרת לא עושה יותר עסקים מרי/מקס. הבינלאומיות של הרשת מקנה לך את היתרונות הבאים:
1. אתר נכסים בינלאומי – רי/מקס מחזיקה אתר נכסים עולמי הנגיש במעל ל- 40 שפות, ועם יותר מ-  500,000 נכסים בלעדיים. האתר מוצע כשירות לסוכני הרשת, ומאפשר חשיפה לקונים פוטנציאליים המתעניינים בנדל"ן בישראל מכל רחבי העולם.
מה יוצא לך מזה? אמצעי שיווק מבדל לנכסים שלך, פוטנציאל הגעה למקסימום של קונים, וחשיפה לעוצמה הבינלאומית של הרשת.
2. כנסים בינלאומיים – רי/מקס מציעה לסוכניה לפחות 2 כנסים בינלאומיים בשנה: הכנס השנתי של רי/מקס אירופה והכנס השנתי של רי/מקס העולמית בארצות הברית. שני הכנסים מציעים שפע של ידע, מיטב המרצים בעולם, וזירה מעולה להיכרויות ויצירת קשרים. הכנסים פתוחים לסוכני רי/מקס בלבד.
מה יוצא לך מזה? שיפור היכולות המקצועיות, העמקת מעגל הקשרים וההפניות של העסק, וכמובן ההזדמנות לשלב הנאה עם למידה בערים היפות בעולם!
3. ידע וכלי עבודה – רי/מקס העולמית הינה מערכת שאינה נחה לעולם בכל האמור בפיתוח של ידע, שיטות עבודה וטכניקות מתקדמות להצבת סוכניה בחוד החנית של התחום בעולם. סוכני רי/מקס בישראל נהנים מכוח זה במגוון דרכים, כגון הדרכות בישראל של מרצים מהשורה הראשונה בעולם, אתר אינטרה-נט עולמי, באמצעות בית הספר לנדל"ן של רי/מקס ישראל ועוד.
מה יוצא לך מזה? יתרון תחרותי מול כל גורם אחר בשוק תיווך הנדל"ן, יכולת למידה ושיפור אינסופיות, חשיפה לידע המתקדם בעולם.
כן, לוקח לא מעט זמן לקרוא את כל היתרונות שהפלטפורמה שלנו מציעה לך, וזה מכיוון שהשקענו רבות בבית שנקרא רי/מקס אושן. אם מה שקראת עד כה מעניין אותך וקוסם לך, נשמח לתאם פגישה אישית להמשך התהליך.