חזור ל קריירה בנדל"ן

מכתב אישי אליך

חשוב לי לפנות אליך בכמה מילים אישיות שאני אוהבת לחלוק עם כל מועמד או מועמדת המתעניינים באפשרויות שרי/מקס אושן מציעה. ראשית כל אחזור ואומר – קיימות אופציות מרובות להצטרפות לעולם התיווך, ומשרדנו אינו בהכרח מתאים לכולם. אני מקווה כי קראת בעיון את החלק הנוגע לתכונות הנדרשות מהסוכנים שלנו, וכי מידע זה – כמו שאר החלקים בחוברת – סייע לך בקבלת ההחלטות שלך.

מסר נוסף שחשוב לי להעביר נוגע באתגרים ובקשיים בדרך להצלחה כסוכן נדל"ן. יש לזכור כי מדובר בעולם לא פשוט ותחרותי המציב מכשולים בפני הנכנסים אליו – כמו בכל תהליך של הקמת עסק. לא מדובר כאן ב-"עבודה" או "משרה", אלא בבנייה של עסק עצמאי לכל דבר, ובכך יש כמובן אלמנט של סיכון. לא כל מספר זוכה וההצלחה אינה מובטחת לאיש. עם זאת, הפרס הממתין למתמידים ולמצליחים הינו מתוק במיוחד.

אשמח לשתף אותך במספר תכונות שזיהיתי מתוך ניסיוני האישי המהוות מעין מכנה משותף רחב בין הסוכנים המצליחים שפגשתי. לדעתי תכונות אלו חיוניות עבורך, בלי קשר לנתיב ההצטרפות שלך לעולם התיווך. סוכני נדל"ן טובים מתאפיינים בדרייב בוער ויכולת התמדה מול קשיים, חוסן מנטאלי ומיקוד דמוי-לייזר במטרה, נחישות ורעב, פתיחות ללמידה ושאיפה מתמדת למקצוענות, ואהבה אמיתית לעבודה עם אנשים.

לסיום אזכיר לך שוב – אני תמיד מחפשת לצרף אנשים מעולים לבית שבנינו ברי/מקס אושן. אנשים שמחפשים להגשים את עצמם, לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, לשלוט בזמן שלהם, למקסם את רמת ההכנסה שלהם, ולהקים עסק משגשג שיהווה מושא לגאווה עבורם.

ושיהיה בהצלחה!

שירלי ורנר
רי/מקס אושן
תל אביב